Oświadczenia majątkowe kierowników jednostek organizacyjnych

 

 

Chodorowski Krzysztof Jakub

 

2017

2018

2019

2020

2021

na dzień 31.08.2022 r. w związku z zakończeniem pracy

na dzień 1.09.2022 r. w związku z powierzeniem stanowiska

2022

korekta 2022

Chudecki Paweł

na dzień 1.09.2015 r. (w związku z powierzeniem stanowiska)

na dzień 31.12.2015 r. (w związku z zakończeniem pełnienia obowiązków dyrektora) 

Dobija Katarzyna

2018

2019

2020

2021

2022

Gancarczyk Janusz

2017

na dzień 31 sierpnia 2018 r

na dzień 1 września 2018

2018

2019

2020

2021

2022

na dzień 31.08.2023 r.

na dzień 01.09.2023 r.

 

Holeksa Zofia

 

na dzień 01.09.2017

2017

2018

2019

2020

2021

na dzień 31.08.2022

na dzień 01.09.2022

2022

Jakubiec-Barcik Anna

na dzień 1.09.2021 r.

2021

2022

2023

Jakubiec Mirosław

2017

na dzień 31 sierpnia 2018 r

na dzień 1 września 2018

2018

2019

2020

2021

2022

na dzień 31.08.2023 r.

na dzień 01.09.2023 r.

za rok 2023 r.

 

Lach Jolanta

 

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

Madziar Krystyna

2017

2018

2019

2020

2021

na dzień 31.08.2022 r. w związku z zakończeniem pracy

Markiel Anna   

na dzień 31.08.2017 r. (w związku z upływem powierzenia stanowiska)

na dzień 01.09.2017

2017

2018

2019

korekta za 2019

2020

2021

na dzień 31.08.2022 r. w związku z zakończeniem pracy

Magdalena Micherdzińska

2017

2018

2019

2020

2021

2022

Mikociak Małgorzata

na dzień 31.08.2017 r. (w związku z upływem powierzenia stanowiska)

na dzień 01.09.2017 dyrektor Przedszkola nr 1

korekta oświadczenia za 2016 dyrektor Przedszkola nr 1

korekta oświadczenia za 2016 kierownik klubu dziecięcego

2017 dyrektor Przedszkola nr 1

2017 kierownik Klubu Dziecięcego

2018 dyrektor Przedszkola nr 1

2018 kierownik Klubu Dziecięcego

2019 dyrektor Przedszkola nr 1

2019 kierownik Klubu Dziecięcego

korekta za 2019 dyrektor Przedszkola nr 1

korekta za 2019 kierownik Klubu Dziecięcego

 2020 dyrektor Przedszkola nr 1

2020 kierownik Klubu Dziecięcego

2021 dyrektor Przedszkola nr 1

2021 kierownik Klubu Dziecięcego

na dzień 31.08.2022 kierownik Klubu Dziecięcego

na dzień 31.08.2022 dyrektor Przedszkolna nr 1

na dzień 01.09.2022 kierownik Klubu Dziecięcego

na dzień 01.09.2022 dyrektor Przedszkola nr 1

2022 dyrektor Przedszkola nr 1

2022 dyrektor Klubu dziecięcego

Przeworek Cecylia

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

Stanowska Marta

2014

na dzień 1.01.2015 r

2016

Stwora Agata

na dzień 31.08.2017 r. (w związku z upływem powierzenia stanowiska)

na dzień 01.09.2017

korekta oświadczenia za 2016

2017

korekta oświadczenia za 2017

2018

2019

2020

2021

na dzień 31.08.2022 r. (w związku z upływem powierzenia stanowiska)

na dzień 01.09.2022

2022

2023

Talik Renata

2017

2018

2019

2020

2021

2022

Wionczek Ewa

2017

2018

2019

na dzień 25 sierpnia 2020 r. (rozwiązanie umowy o pracę)

na dzień 26 sierpnia 2020 r. (powołanie na stanowisko kierownika GOPS)

2020

na dzień 31 sierpnia 2021 r. (rozwiązanie umowy o pracę)

Zyzak Marcin

2017

2018

2019

korekta za 2019

2020

2021

2022

 Anna Pawlus - Michalska

na dzień 01.09.2022

2022

Agnieszka Bednarz

na dzień 09.06.2023 r.

2023

Agnieszka Grabska-Faber

2023

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Łukasz Fiołek
  • Data udostępnienia w BIP: 2006-07-06 12:17:20
  • Informacja zaktualizowana przez: Daniel Loranc
  • Data ostatniej aktualizacji: 2024-05-08 13:01:20
  • Liczba odsłon: 13796
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 3272429]

przewiń do góry