Oświadczenia majątkowe kierowników jednostek organizacyjnych

Gminy Łodygowice

   

Faber Maria

 

2014

 

na dzień 13.03.2014 r.

 

 

Chodorowski Krzysztof Jakub

na dzień 1.01.2016 r. (w związku z powierzeniem stanowiska)

2015

2016

korekta oświadczenia na dzień 31.12.2016 r.

2017

2018

2019

 

 

Chudecki Paweł

na dzień 1.09.2015 r. (w związku z powierzeniem stanowiska)

na dzień 31.12.2015 r. (w związku z zakończeniem pełnienia obowiązków dyrektora) 

 

Dobija Katarzyna

2014

2015

2016

2017

2018

2019

 

Gancarczyk Janusz

2014

2015 

2016

2017

na dzień 31 sierpnia 2018 r

na dzień 1 września 2018

2018

2019

 

Hnatiuk Alina

2014

2015

2016

na dzień 31.08.2017 r. (w związku z upływem powierzenia stanowiska)

 

 

Holeksa Zofia

na dzień 01.09.2017

2017

2018

2019

 

 

Jakubiec Mirosław

2014

2015

 

2016

2017

 

na dzień 31 sierpnia 2018 r

na dzień 1 września 2018

2018

2019

 

 

 

Kleszyk Jolanta

2014

na dzień 31 sierpnia 2015 r

 

 

 

 

Lach Jolanta

2014

2015

2016

2017

2018

2019

 

Madziar Krystyna

2014 

2015

2016

2017

2018

2019

 

Markiel Anna   

2014

2015

2016

na dzień 31.08.2017 r. (w związku z upływem powierzenia stanowiska)

na dzień 01.09.2017

2017

2018

2019

 

Magdalena Micherdzińska

W związku z powierzeniem stanowiska p.o. kierownika GZEASiP

2015  

na dzień 31.12.2016 r. (w związku z upływem okresu powierzenia stanowiska p.o. kierownika)

na dzień 01.01.2017 r. (w związku z powierzeniem stanowiska dyrektora GZEASiP)

2017

2018

2019

 

Mikociak Małgorzata

2014 kierownik Klubu Dziecięcego

2014 dyrektor Przedszkola nr 1

 

2015 kierownik Klubu Dziecięcego

2015 dyrektor Przedszkola nr 1


2016 kierownik Klubu Dziecięcego

2016 dyrektor Przedszkola nr 1


na dzień 31.08.2017 r. (w związku z upływem powierzenia stanowiska)

na dzień 01.09.2017 dyrektor Przedszkola nr 1

korekta oświadczenia za 2016 dyrektor Przedszkola nr 1

korekta oświadczenia za 2016 kierownik klubu dziecięcego

2017 dyrektor Przedszkola nr 1

2017 kierownik Klubu Dziecięcego

2018 dyrektor Przedszkola nr 1

2018 kierownik Klubu Dziecięcego

2019 dyrektor Przedszkola nr 1

2019 kierownik Klubu Dziecięcego

 

Przeworek Cecylia

2014 (w związku z objęciem stanowiska zastępcy kierownika USC)

2014

2015

2016

2017

2018

2019

 

Stanowska Marta

2014

na dzień 1.01.2015 r

2016

 

Stwora Agata

2014

2015

Oświadczenie do oświadczenia majątkowego za 2015 r.

2016

na dzień 31.08.2017 r. (w związku z upływem powierzenia stanowiska)

na dzień 01.09.2017

korekta oświadczenia za 2016

2017

korekta oświadczenia za 2017

2018

2019

 

Talik Renata

2014

2015

2016

2017

2018

2019

 

Wionczek Ewa

2014

2015

2016

2017

2018

2019

 

Zyzak Marcin

  na dzień 27.11.2014

2014

2015

2016

korekta oświadczenia za 2016 

2017

2018

2019

 

 

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Łukasz Fiołek
  • Data udostępnienia w BIP: 2006-07-06 12:17:20
  • Informacja zaktualizowana przez: Andrzej Talik
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-08-12 11:32:39
  • Liczba odsłon: 6405
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2407702]

przewiń do góry